İL DIŞINA TAYİNLERİ BEKLENİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

İL DIŞINA TAYİNLERİ BEKLENİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir’deki hastanelerde Başhekimlerin İl dışına tayinlerinin çıkması bekleniyor.
İl ve İlçe genelinde halk Başhekimlerden yana büyük sıkıntı çekerken tek bir istekleri var, oda bu görevlileri artık hastanelerde görmek istememeleri…
Birçok ilçe doktor konusunda sıkıntı çekiyor. Yaşanılan bu sıkıntıya Dursunbey ilçesi ve Sındırgı ilçesi de dâhil oldu. Vatandaş doktor sayısının yetersiz olmasından yana sıkıntılı günler geçirirken, bir de doktorların izne çıkması bardağı taşırmasına sebebiyet verdi. Hastane konusunda dertler, sıkıntılar bitmek bilmiyor.
GENEL SEKRETERLERİNDE NASİBİNİ ALMASI BEKLENİYOR!
Balıkesir’de vatandaşın bir istediği daha var oda Balıkesir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinde de il dışına tayinlerin yaşanması çünkü hükümete zorluk çıkartmak için çalışmıyorlar. Hastanelere yapılan denetimler yetersiz ve gizli bir şekilde yapılıyor. Vatandaşlara bu denetimler yapıldıktan sonra bilgiler verilmemesi ise kafalarda soru işaretine neden oldu. Gazetelere hastanelerde yapılan resmi ilanlar verilmediği için yapılan bu ihaleleri esnaflar duymuyor ve bilgi sahibi olamıyorlar. Halk AK Parti MKYK üyesi ve Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu’dan yaşanılan sıkıntıya el atmasını istiyor.

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.