İHSAN TURGUT: PARTİM GÖREV VERİRSE GÖREVDEN KAÇMAM | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

İHSAN TURGUT: PARTİM GÖREV VERİRSE GÖREVDEN KAÇMAM

Paylaş
 

Geçmiş dönemde Bandırma Ak Parti İlçe Teşkilatından aday adayı olan ve başarılı çalışmalar yapan İhsan Turgut’a Ak Partili üyeler milletvekili aday adayı olması için kulis çalışması yapıyorlar.

7 yıl Bandırma’da MÜSİAD Başkanlığı yapan ayrıca 8 yıl Ak Parti İlçe Teşkilatında Ekonomi İşleri Başkanlığını yürüten İhsan Turgut, MÜSİAD Başkanlığı yaptığı dönemde üniversitenin Bandırma’ya getirilmesinde büyük emekleri vardı. Bandırma Üstün Zekalılar Okulunun yapılmasına da emek sarf etmişti. Sosyal Güvenlik Kurumunun Bandırma’ya getirilmesinde devlet bakanı ile görüşüp çalışmalar yapan İhsan Turgut, Bandırma Karacabey yolunun bitirilmesi içinde bakanlarla görüşmeler yapan ve Anakara’da bakanlık düzeyinde geniş çevresi bulunan çalışkan bir aday adayı olarak isim yaptı.

İhsan Turgut gazetemize yaptığı açıklamada “Partili üyeler milletvekili aday adayı olmam için bugünlerde beni ikna etmeye çalışıyorlar. Partim bana görev verirse görevden kaçmam. Biz insanlar için hiçbir zaman hizmetten kaçmayıp çalıştık. Biz gençlerimizin de aktif siyasette yer olmasına önem veriyoruz. Güçlü aile ve güçlü toplum için umudumuz olan çocuklarımız, güçlü bir aile yapısı ile sağlıklı nesillere dönüşecektir.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.