İHSAN TURGUT ADAY ADAYLIĞINI RESMİLEŞTİRDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

İHSAN TURGUT ADAY ADAYLIĞINI RESMİLEŞTİRDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Ak Parti’de aday adayları belli olmaya başladı. Aday adaylığını ilk açıklayanlardan biri İhsan Turgut oldu. İlçe teşkilatında İlçe Başkanı Alp Bostancı, önceki Belediye Başkanı Recep Şekerci, eski ilçe Başkanı Eşref Kasapoğlu ve yönetim kurulunu üyelerinde katıldığı törenle İhsan Turgut başvurusunu ilçe başkanı Alp Bostancı’ya takdim etti.

Ben Bandırma Belediye Başkanlık emanetini CHP’den almaya geldim diyen Ak Parti Belediye Başkan aday adayı İhsan Turgut “ 10 yıllık sürede CHP bu emanete sahip çıkamadı. Ben onlardan geri alacağım. İnsana dayanan projelerle ve ekibimle bu göreve talibim. Kimseyi ötekileştirmeden herkesi kucaklayacağız.

Bandırma’da uzun yıllardan bu yana ticaret yapıyorum. 7 yıl üreyle MÜSİAD şube başkanlığı görevinde bulundum. Yıllarca da Ak parti ilçe yönetiminde görev yaptım. Bizimki hizmet sevdasıdır. Bugüne kadar asla koltuk sevdalısı olmadım.

Bandırma Belediye Başkanı olunca ilk işimiz tüm şehri gül kokusuyla donatmak olacak. Acilen otopark ve trafik sorunun çözeceğiz. Şehrin girişlerini Bandırma’ya yakışan hale getireceğiz. “ dedi

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.