TATİL ZAMANI
foto-deniz1

İDO’DAN YAZ TARİFESİ

Paylaş
 

İDO, yarından itibaren yaz tarifesine geçiyor, birçok hatta yeni seferler eklenirken, mevcut sefer sayıları artıyor.

Yaz tarifesine 20 Haziran Pazartesi günü geçecek olan İDO, okulların açılış ve kapanış tarihleri, Ramazan ve Kurban Bayramı tatilleri ve yaz mevsiminin yoğunluğu dikkate alarak seferlerini yeniden düzenledi. 18 Eylül’e kadar devam edecek yaz tarifesinde hızlı feribot seferleri artıyor.
Yaz tarifesi, bu yıl iki büyük bayramı birden kapsadığı için İDO, hem Ramazan hem de Kurban Bayramları için özel tarifeler uygulayacak. 1 Temmuz Cuma – 10 Temmuz Pazar tarihleri arasında Ramazan Bayramı tarifesi uygulayacak olan İDO, gemi takviyeleri, doldur-boşalt yöntemi gibi önlemlerle bayram boyunca yaşanacak trafik yoğunluğunun önüne geçecek.

-Avşa seferleri başlıyor
Yaz sezonu sonuna denk gelen Kurban Bayramı’nda da, 9 Eylül Cuma-18 Eylül Pazar günlerine özel Bayram tarifesi uygulanacak ve yolcuların rahat ve hızlı ulaşımı için tüm tedbirler alınacak. Bahar tarifesiyle birlikte başlattığı Marmara Adası ve Avşa deniz otobüsü seferlerini de yaz tarifesi kapsamında daha da sıklaştırıyor. İDO, yaz tarifesi ile birlikte Cuma ve Pazar günleri karşılıklı sefer sayısını 12’ye çıkararak tatilcilere daha kolay ve rahat ulaşım imkanı sunacak. Ayrıca haftanın 7 günü, sabah saat 08: 00 İstanbul kalkışlı Avşa ve öğlen saat 12: 15 kalkışlı İstanbul ekspres seferleri de Yaz Tarifesi kapsamında düzenlenecek.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.