foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

İDO, BAYRAMDA 100 EK SEFERLE HİZMET VERECEK

1503645815_filo
Paylaş
 

İDO, Kurban Bayramı tatili nedeniyle 25 Ağustos Cuma ve 4 Eylül Pazartesi günleri arasında mevcut tarifesinin dışında 100 ek seferle hizmet verecek.

Kurban Bayramı’nın idari izinle 10 güne çıkarılması okulların açılmasından önce son bir tatil fırsatı oluşturdu. Hem tatilcilerin hem de bayram ziyaretçilerinin konforlu ve keyifli bir yolculuk yapması için çalışan İDO, 10 günlük Kurban Bayramı tatili boyunca mevcut tarifesine ilaveten 100 ek sefer yapacağını bildirdi.

En yoğun günlerin tatilin ilk ve son günleri olacağını hesaba katan İDO yetkilileri, hızlı feribot, araba vapuru ve deniz otobüslerinde, 10 gün boyunca toplamda 6 bin 533 sefer yapılacağını açıkladı.

İDO, bayram tatilinde fiyatlarıyla da yüz güldürmeye devam edecek

Misafirlerine keyifli, konforlu ve avantajlı yolculuk deneyimi sunan İDO, bayram ve tatil dönemlerinde en fazla tercih edilen Eskihisar-Topçular hattında doldur boşalt sistemiyle hizmet vermeye devam edecek. Eskihisar-Topçular arası gidiş geliş 70 TL’ye geçilebilecek.

İDO, Kurban Bayramı’nın ardından, okulların açılacağı 18 Eylül’e kadar kademeli geçiş ile yaz tarifesine devame decek.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.