HUZUR VE GÜVEN KAYNAĞI OLMAYA DEVAM EDİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

HUZUR VE GÜVEN KAYNAĞI OLMAYA DEVAM EDİYOR

Paylaş
 

Vali Ersin Yazıcı, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. yıl dönümü nedeniyle İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ve Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Ünsal Hayal ile emniyet personelinden oluşan bir heyeti makamında kabul etti.
Heyet ziyaretinde konuşan Vali Yazıcı; Türk Polis Teşkilatının milletimizin huzur ve güvenliği için fedakârca görev yaptığını ifade ederek İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek’in şahsında tüm Emniyet Mensuplarımızın, Polis Haftası’nı kutladı.
Ziyaret sırasında İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Polis Haftası etkinlikleri hakkında Vali Ersin Yazıcı’ya bilgi verdi.

GÜVEN VE CESARET VERİYOR
Vatandaşların can ve mal güvenliğini korumak için 24 saat görev yapmaya devam edeceklerini belirten İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, “Polis teşkilatı olarak yaptığımız her türlü çalışmamıza verdiğiniz desteğinizi hep arkamızda hissettik. Bu bize güven ve cesaret veriyor. Ortak paydamız Balıkesir’imizi daha da ileriye götürmek için çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

GECE GÜNDÜZ DEMEDEN GÖREV BAŞINDA
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yazıcı, “Türk Polis Teşkilatımız milletimizin can ve mal güvenliği için gece-gündüz demeden çalışıyor, gerektiğinde canını feda etmekten çekinmiyor. Balıkesir’de de polis teşkilatımız çalışmalarını başarı ile sürdürüyor. Vatandaşımızın hem gündüz, hem de gece huzur ve barış içerisinde yaşamlarını sağlamaları için polis teşkilatımızın her zaman görev başında olduğunu ifade ediyorum. Polisimiz milletimizin huzur ve güven kaynağı olmaya devam etmektedir. Görevleri başında şehit düşen emniyet personelimizi rahmetle anıyor, gazi polislerimize sağlıklı bir yaşam diliyorum.” diye konuştu.

GÜVENİN ARTMASINA KATKI SAĞLAYACAK
Güvenlik güçlerinin gelişen teknolojiye ayak uydurarak suç ve suçluyla mücadelede önemli başarılar elde ettiğini kaydeden Vali Yazıcı, Polis Haftası etkinliklerinin de vatandaşların emniyet güçlerine olan güvenin artmasını katkı sağladığını belirtti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.