HÜLYA KAMÇI’DAN MAHALLE TARAMASI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

HÜLYA KAMÇI’DAN MAHALLE TARAMASI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

AK Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Hülya Kamçı Karesi İlçesi Sınırlarında bulunan Çay Mahallesi, Vicdaniye Mahallesi ve Aygören Mahallelerinde İl Kadın Kolları Başkanı Gamze Kızılgül ve Karesi Kadın Kolları Başkanı İlknur İnan’ın ekipleri ile mahalle taraması yaptı.

Mahalle sakinlerinin tek tek kapılarını çalan Kamçı ve beraberindeki ekip mahallelere AK Parti’nin seçim beyannamesini ve 1 Kasım seçimlerinin neden önemli olduğunu anlattılar. Halkın yoğun ilgisi ve teveccühü ile mutlu olan AK partili vekil adayı vatandaşların sıkıntı ve taleplerin ide dinledi.

Ziyaretler sırasında açıklama yapan Hülya Kamçı ‘Gerek İl Kadın Kolları Başkanlığım döneminde gerekse Karesi Kadın Kolları Başkanlığım döneminde yaptığımız çalışmalarda mahalle taramalarının seçim çalışmalarında ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Bu taramalar sayesinde halkımız ile birebir temas kuruyor, onlarla hasbihal etme şansı buluyoruz. Hem çalışmalarımızı anlatıyoruz hem de onların kafalarına takılan sorulara hep birlikte çözüm arıyoruz. Halkımızın göstermiş olduğu ilgi ve alaka çok güzel. Bizim milletimiz kadirşinas bir millet kapısına gelen hiç kimseyi geri çevirmez. Çok verimli bir çalışmaya imza attığımızı düşünüyorum. Girdiğimiz bu son düzlükte birebir çalışmalar daha da önem kazanıyor. Bu işte kalabalık bir ekiple yapılıyor. Benimle beraber bugün saha taramasına katılan Kadın Kolu Başkanlarıma ve ekiplerine de teşekkür ediyorum.’ Dedi.

Hülya Kamçı akşam ise AK Parti Karesi İlçe Başkanı  Kemal Aydemir ve yönetimi ile Paşa Camii civarında bulunan işyerlerini ziyaret etti.

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.