HOBİ BAHÇELERİ PROJELERİ DEVAM EDİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

HOBİ BAHÇELERİ PROJELERİ DEVAM EDİYOR

Paylaş
 

Günümüz şartlarında herkes daha çok çalışıyor ve kendine daha az zaman ayırabiliyor. İnsanın stresini en çok alanlardan biri de topraktır. Biz de toprağa dokunmak isteyen, kendi biberini, domatesini yetiştirmek isteyen Bandırmalılarımız için Hobi Bahçeleri Projemizi geliştirdik ve hayata geçirdik.

Yaza girmeden tamamlanacak projemiz; 120 metrekarelik parsellerden oluşmaktadır. Etrafını tellerle çevirip, kameralarıyla ve güvenlik görevlisiyle Hobi Bahçelerimizdeki vatandaşlarımızın güvenliği sağlanmış olacak. İdari binamızda bayan mescidi, erkek mescidi, güvenlik odası, yönetim odaları, bayan ve erkek tuvaletleri yer alıyor. Sulama için su depomuzu tamamladık. Hobi Bahçeleri Projemiz güzel Bandırmamıza hayırlı olsun. Bildiğiniz gibi Kapalı Pazar Yeri ve Yaşam Alanımız hizmete açıldı. General Balcı Çamlığındaki düzenlemelerimiz hızla devam ediyor. Kurban Satış ve Hayvan Pazarımızı Kurban Bayramından önce hizmete açtık. Şimdi sırada Cin Çukuru, Kapalı Spor Salonu ve Yüzme Havuzu Projelerimiz var. Bu projelerimizi de yılbaşına kadar ihaleye hazır hale getirmeyi planlıyoruz. Güzel Bandırmamız projelerimizle güzelleşmeye devam ediyor.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.