foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

HİSARCIKLIOĞLU’NDAN TİCARET ODASI’NA ZİYARET

rifatziy1
Paylaş
 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 24.08.2017 Perşembe günü Ticaret Odasını ziyaret etti.

Saat 01:35 itibariyle gerçekleşen ziyarette en geç program rekorunu Bandırma Ticaret Odası’nda kırdıklarını ifade eden Hisarcıklıoğlu’nu Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kılkışlı, Meclis Başkanı Bahadır Çenberci ile Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri karşıladı.

İlk konuşmayı yapan Oda Başkanı Mehmet Kılkışlı, Hisarcıklıoğlu’na, 4,5 yıllık görev süreleri içinde kendilerine verdiği destek nedeniyle teşekkür etti. Kılkışlı, “2 bin faal üyemizin iletişim bilgilerinin güncellemesini yaptık. Şimdi, elektronik ortamda kendilerine çok daha rahat ulaşıyoruz. Ülkemizin en iyi çalışan meslek komiteleri bizde” dedi.

Hisarcıklıoğlu da konuşmasında, Bandırma ekonomisinin çok canlı olduğuna dikkati çekerken;
“Bandırma’da, çok sayıda girişimci bulunması kent adına büyük şans. Bandırma Ticaret Odası başkanları, yönetim kurulu ve meclisinin çalışmalarından çok memnunum. Kendileriyle sürekli iletişim içindeyim. Ülkemizde girişimcilik ruhu, Turgut Özal’ın başbakanlığı döneminde keşfedildi. Bu girişimcilik ruhunu geliştirmeliyiz. Bu arada, iyi ve kötü günlerde birlik ve beraberlik içinde olmalıyız. Bizde, sadece yoklukta birleşme alışkanlığı var. Türk Milleti, son dönemde, kötü günde birleşmenin en güzel örneğini 15 Temmuz’da verdi.” dedi.

rifatziy3 rifatziy4

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.