HIRSIZLAR SUÇÜSTÜ YAKALANDI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

HIRSIZLAR SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Bandırma İlçe Jandarma Komutanlığı/Merkez J.Krk.Klığı ve jandarmanın dedektifleri olan JASAT timleri ile birlikte takip edilmekte olan B.E. (2’si hırsızlık olmak üzere toplamda 11 adet suç kaydı vardır.), L. B. (5’i hırsızlık olmak üzere toplamda 17 suç kaydı vardır.) ve P.E. (26’sı hırsızlık olmak üzere toplamda 29 suç kaydı vardır.) isimli şahısların kullandıkları 10… ve 10 ….. plakalı araçlar ile 20.12.2020 günü, saat:05.00 sıralarında Bandırma İlçe J.K.lığı sorumluluk alanında bulunan Çalışkanlar Mahallesi Ayyıldız Tepe mevkii istikametine doğru gittikleri tespit edilmiştir.
Mrk.J.Krk.Klığı ve JASAT timiyle birlikte yapılan araştırma sonucunda şüpheli şahısların Türk Telekom vericisinin bulunduğu alanda yere gömülü vaziyette bulunan kabloları söktükleri esnada suçüstü yakalanmıştır.
Şüpheli şahısların araçlarında ve bölgede yapılan aramada; Türk Telekom A.Ş’ye ait (300) metre haberleşme nakil kablosu, (3) adet kerpeten, (1) adet balyoz, (1) adet kazma, (1) adet levye, (1) adet balta, (1) adet kablo kesme aleti ve (1) adet testere ele geçirilmiştir.
Şüpheli L.B.’nin yapılan UYAP sorgusunda Bandırma 3’üncü Asliye Ceza Mahkemesi tarafından “Basit Yaralama” suçundan aranma kaydı bulunmaktadır. Şüphelilere sokağa çıkma yasağını ihlal etmeleri nedeniyle (3.180*3= 9.540) TL. ve J. Trf. Timi tarafından (6.181) TL. idari para cezası uygulanmış ve söz konusu araçlar trafikten men edilerek Yed-i emin otoparkına teslim edilmiştir.
Şüpheliler Cumhuriyet Savcısının talimatı ile adli makamlara sevk edilmek üzere gözaltına alınmıştır.
Emniyet ve asayişinin sağlanmasına yönelik çalışmalara aralıksız olarak devam edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜYLE DAHA ÇOK SOKAK HAYVANININ BAKIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.