foto-deniz1

HIRS FİLMİNİN ÇEKİMLERİ BANDIRMA’DA GERÇEKLEŞECEK

Paylaş
 

Bandırma’da çekilmesi planlanan filmin yönetmeni Hüseyin Kırca, genel koordinatör Cemil Koçyiğit le Belediye Başkanı Dursun Mirzayı ziyaret ettiler. Çekilecek film hakkında bilgi verdiler.

Sevgi ve nefretin çatıştığı hayata dair bir aşk hikayesi olan “Hırs” adlı filmin aksiyon drama olduğunu belirten senarist ve yönetmen Hüseyin Kırca; “Klasik bir Anadolu hikayesi, aşk ve aksiyonun olduğu bir film. Bandırmayı seçmemin en büyük nedenlerinden biride Çakır Cemil’i canlandıracak olan Cemil Koçyiğit’tir. Cemil ile tanıştıktan sonra senaryoyu bu bölgeye uyarladık. Şu anda Bandırmayı keşfetmeye devam ediyoruz. Çekim yerlerini belirledik. Göl kıyısındaki köyleri kullanacağız” dedi.

Meclis Üyeliği’ de yapmış olan bölgemizin tanınan isimlerinden Cemil Koçyiğit “Filmin Bandırmada geçmesini istedim. Yönetmenimizle konuştum, o da sağ olsun beni kırmadı, geldi inceledi, filmi burada çekmeye karar verdi. Bende filmin içinde yer almaktan son derece memnunum. Birkaç prosedür tamamlandıktan sonra çekimlere başlayacağız “dedi.

Bandırmanın her açıdan dikkat çeken bir bölge olduğunu belirten Başkan Dursun Mirza;” Doğal güzellikleriyle, coğrafi yapısıyla, kültürel açıdan da zengin bir bölgedeyiz. Doğru bir yer seçtiğinizi düşünüyorum. Sizlere çalışmanızda başarılar diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.