"HİKAYEM VAR" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

”HİKAYEM VAR”

Paylaş
 

Çınarlı Çağdaş Gençlik Derneği ve Bandırma Belediyesi’nin katkılarıyla “Hikayem Var” adlı panel Bandırma Barış Manço Kültür Merkezinde 24 Mart Cuma günü düzenlendi.
Panele İstanbul Bağımlılık Çalışmaları Topluluğundan Psikolog İlkay Soykal, Exues Bağımlılık Danışmanı ve iyileşmekte olan bağımlı Çiğdem Sönmez, Latif Çıvgın, iyileşmekte olan bağımlı Veysel Sönmez, bağımlı yakını Canan Özdemir Şener ve Cengiz Akkaya katıldılar. Panele Belediye Başkanı Dursun Mirza ve Belediye Meclis Üyesi Selim Panç ve dinleyiciler katıldılar. Çınarlı Çağdaş Gençlik Derneği Başkanı Panel de bir konuşma yaptı.
Eyüp Demirezen konuşmasında; ” Bir çocuk gördüm mahallemde, benim yaşadığım mahallede. Göz göze geldik, o bahçede körebe, saklambaç, yakar top, futbol oynaması gerekiyordu. Madde kullanmaması gerekiyordu. Bu amaçla Çınarlı Çağdaş Gençlik Derneğini kurduk. Gençlere ve ailelere eğitim, bilim, sanat, spor ve kültürel faaliyetlerde rehber olmak ve hizmet etmek ve madde bağımlılığına bağlı sorunlara pozitif çözümler üretmek, bu amaçla çalışan kişi ve kurumlarla iş birliği kuracağız dedik. Bandırma’nın kıymetli Belediye Başkanı Dursun Mirza ve yardımlarını esirgemeyen destekçilerimize minnettarım. Sizlerin sayesinde gençlerimize hedefler çizdik, hayallerine dokunduk onların yanında olduk ve olacağız. Yaptığımız çalışmaların referansı ve sizlerin Şehri Bandırmamızı modern bir kent yapmanın yanında, birbirini seven, anlayan, saygı duyan üretken bireyler yaşatacağız. Sizlerle birlikte bu çizdiğimiz bozmadan Çağdaş bir dünyada yerimizi alacağız” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.