HİCRİ ERCİLİ ÇOCUK EVİ'DEN ZİYARET | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

HİCRİ ERCİLİ ÇOCUK EVİ’DEN ZİYARET

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Hicri Ercili Çocuk Evleri Müdürü Necati Yaşar, Müdür Yardımcısı Necmiye Öztürk, Psikolog Çağla Karaoğlan, Çocuk Gelişim Uzmanı Ayça Karaoğlu Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret etti. Ziyarette bayramlarda çocuklara verilen hediyelerden dolayı teşekkür ettiler ve otobüs durağıyla ilgili taleplerini ilettiler.

Çocuklarımız bizim en değerlilerimiz diyen Başkan Dursun Mirza; “Hicri Ercili Çocuk Evi’de önemli bir kurum. Çocuklarımızı geleceğe daha iyi hazırlayan ve onlara sahip çıkan bir kurum. Çalışmalarında başarılar diliyorum ve kurumumuzu ve çocuklarımızı imkanlar ölçüsünde desteklemeye devam edeceğiz. Ancak kurumumuzun otobüs durağıyla ilgili talebini de Büyükşehir Belediyesine iletmesini istedik. Büyükşehir yasası ile Ulaşım, Su ve Kanalizasyon, İtfaiye, Hal Müdürlükleri ve kazılar Büyükşehir Belediyesine bağlanmıştır. Büyükşehir yasasıyla birlikte yetki ve görev karmaşası devam etmektedir. İnşallah Bandırma hakettiği il statüsüne bir an önce kavuşur ve tüm Bandırmalıların elli yılı aşan hayali gerçek olur” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.