HERKESİN BİR AĞACI OLSUN, HER ÖĞRENCİNİN BİR AĞACI OLSUN | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

HERKESİN BİR AĞACI OLSUN, HER ÖĞRENCİNİN BİR AĞACI OLSUN

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Anadolu Lisesi öğrencileri Hatem Okullarının karşısındaki boş alanda ağaç dikimlerini yaptılar.

Ağaç dikimine İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mutlu Aslan, Bandırma Belediye Başkan Vekili Sami Türkmen, Bandırma Anadolu Lisesi Müdür’ü Ali İhsan Tekin, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Bandırma Belediye Başkan Vekili Sami Türkmen tarafından ağaçları yetiştiren ve okulla dikilmesi için veren Fettan Karan’ a İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mutlu Aslan tarafında GÜMÇED Başkanı Gültekin Mutlu’ ya katkılarından dolayı plaketleri verildi.

Herkesin bir ağacı olsun, her öğrencinin bir ağacı olsun kampanyası başlattık
Ali İhsan Tekin yaptığı açıklamada;” Bandırma Anadolu Lisesi olarak her kesin bir ağacı olsun, her öğrencinin bir ağacı olsun kampanyası başlattık. Bir dikili ağacı olsun kampanyası çerçevesinde bütün öğrencilerimiz katıldılar. Bizi duygulandıran bir gelişme oldu. Fettan Karan ismindeki abimiz bize 1000 tane ağaç hediye etti. 1000 tane ağacın 600-700 tanesini bu alana ekeceğiz, kalan ağaçları da okulumuzun bahçesine ekeceğiz” dedi

Mutlu Aslan yaptığı açıklamada;” Bandırma Anadolu Lisemizin hatıra ormanı etkinliğinden dolayı, faaliyeti gerçekleştiren başta okul müdürü olmak üzere, bu faaliyette emeği geçen herkese Orman Müdürlüğümüze, katkı sağlayanların hepsine ayrıca teşekkür ediyorum. Bu şekilde güzel bir etkinlikte öğrencilerimizin de hem çevre bilincinin oluşması hem de kendilerine ait birer dikili ağacın bulunması çok anlamlı ve güzel bir faaliyet herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

AĞAÇ1

AĞAÇ2

AĞAÇ4

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.