HER ŞEY GENÇLER, HER ŞEY BALIKESİR İÇİN | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

HER ŞEY GENÇLER, HER ŞEY BALIKESİR İÇİN

Paylaş
 
Karesi İlçe Müftülüğünün organizasyonuyla gerçekleştirilen programda Vali Ersin Yazıcı yatsı namazına gelen gençlerle bir araya geldi.

Zağnos Paşa Camiinde düzenlenen programa Vali Ersin Yazıcı, Karesi Kaymakamı Abdulkadir Demir, İl Müftü Vekili Ramazan Topcan, Karesi Müftüsü Fahri Sağlık ile gençler katıldı.
Gençlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Ersin Yazıcı, gençlerin sorularını yanıtlayarak kendi hayatından da kesitler aktardı.
Vali Yazıcı, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan nesillerin yetişmesi için gayret gösterenlerin her daim yanlarında olduklarını ve böylesi etkinliklerin gelecek nesillerin şekillenmesi adına büyük önem arz ettiğini ifade etti.

TÜM İMKÂNLARIMIZLA GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ
Bu buluşma vesilesi ile birlik kardeşlik duygularının daha da kuvvetlendiğini ve manevi anlamda bereketlendiğini ifade eden Vali Yazıcı, “Gençlerimize büyük önem veriyoruz. Gençlerimizle her fırsatta bir araya geliyoruz. Bizler gençlerimizi seviyoruz, her zaman gençlerimizin yanındayız. Devlet olarak, tüm imkânlarımızla gençlerimizin yanında olacağımızı, kendilerine her türlü desteği vereceğimizi bir kez daha ifade ediyorum.”dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.