HER MEVSİM YEŞİL EDREMİT | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

HER MEVSİM YEŞİL EDREMİT

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Edremit Belediyesi tarafından ilçenin daha yeşil ve güzel bir hale getirilmesi çalışmalar aralıksız sürüyor. Kış öncesinde meydanlar, park, yeşil alan ve refüjler mevsime uygun çiçeklerle donatılıyor.

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından kış mevsimi öncesinde ilçenin çeşitli noktalarında mevsim koşullarına uygun yeşil alan çalışmaları devam ediyor. Edremit ilçe sınırları içerisinden geçen E-87 Karayolu’nun Zeytinli kavşağında ki düzenlemelerin yanı sıra meydanlar, park, yeşil alanlar refüjler ve kış mevsimine uygun bitkiler ile donatılıyor. Geçtiğimiz ilçenin giriş ve çıkışlarında ki kavşaklardan başlayarak kavşak ve refüjlerde yapılan yeşil alan düzenlemeleri beğeni ile karşılanırken Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Kentler parkları ve yeşil dokusu ile nefes alır. 47 mahallesi ile büyük bir kent olan Edremit’imizde parklarından, oyun alanlarına, spor sahalarından, kavşak ve refüjlerine kadar daha yeşil ve güzel bir şehir için çalışıyoruz. Çağdaş ve modern bir kent hedefi doğrultusunda Edremit’imizde yeşil dokunun daha fazla olması için çalışmalarımızı yürütüyoruz.” dedi.

Kaynak : egegundem

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.