foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

HEDEF 30 MİLYON TL KREDİ KULLANDIRMAK

timthumb
Paylaş
 

Bandırma Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Niyazi Güler, bugüne kadar 850 ortağa toplam 25 milyon TL kredi kullandırdıklarını açıkladı.

Ülke genelinde 940 adet esnaf kefalet ve kredi kooperatifinin bulunduğunu ve bu kooperatiflerin kendi içinde 8 gruba ayrıldığını dile getiren Güler, Bandırma Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifinin birçok ili geride bırakarak 1.grupta yer aldığını söyledi.
Güler, 2017 yılında yılındaki hedeflerinin ortaklara 30 milyon TL kredi kullandırmak olduğunu açıkladı.

Takipte olan kredi miktarının ise 325 bin TL olduğunu kaydeden Güler, kredi takip oranının kullandırıan kredi miktarıyla kıyaslandığında çok düşük olduğuna dikkat çekti.

Öte yandan Halk Bankası Bandırma Şube Müdürü Yusuf Ekşi ve KOBİ Müşteri Temsilcisi Harun Taş, Bandırma Esnaf kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Niyazi Güler’i makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.