HAYVAN PAZARI ve KURBAN KESİM YERİ PROJESİ HAYATA GEÇİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

HAYVAN PAZARI ve KURBAN KESİM YERİ PROJESİ HAYATA GEÇİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

İlçedeki ihtiyaç doğrultusunda projelerine bir yenisini ekleyen Bandırma Belediyesi, modern bir hayvan satış ve hijyenik kesim alanı kazandırıyor.
Vatandaşların kurban alışverişlerini daha rahat bir ortamda gerçekleştirip, kurbanlarını hijyenik ortamlarda kesmelerini sağlamak amacıyla Hayvan Pazarı ve Kurban Kesim alan düzenlemeleri hızlandı.
Başkan Dursun Mirza, “Yaklaşık 6 Bin metrekare alan üzerine kurulacak olan Kurban Satış ve Kesim Alanımızda otopark, prefabrik hayvan kesim alanları ve idari bina yapılacaktır. Hayvan Pazarı ve Kurban Kesim yeri, önümüzdeki Kurban Bayramına yetiştirmek için yoğun bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Projemize başladık. Bandırmamıza hayırlı olsun” dedi.
Balıkesir asfaltı Ticaret Borsası binası karşısına kurulacak olan proje zemin düzenleme çalışmaları sonunda şehrin merkezinde, ulaşımı kolay ve vatandaşın ihtiyacına cevap verecek şekilde düzenlenerek Bandırmalı vatandaşlarımız hijyenik bir Kurban Satış ve Kesim alanına kavuşacak.

Kaynak: İlk Haber

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.