foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

HAYRİ ÖZDEN BANDIRMA PARTİSİNİ BİR ARAYA GETİRDİ!

bandırma partisi 2017
Paylaş
 

Bandırma S.S.Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hayri Özden’in Sanayi Düğün Salonu’nda Bandırma’nın yeni Kaymakamı Gülhan Yazar için tanışma ve dayanışma yemeği verdi.

Yemeğe Kaymakam Gülhan Yazar, Belediye Başkanı Dursun Mirza, Üniversite Rektörü Süleyman Özdemir, Oda Başkanları Bansiad Başkanı Yalçın Cömert, MÜSİAD Başkanı Ahmet Çömez, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Kılkışlı, Ticaret Odası Başkanı Halit Sezgin, SGK Müdürü Bayram Özdemir, İŞKUR Müdürü Nurullah Narin, Vergi Dairesi Müdürü Abdullah Kaya ile daire amir ve müdürleri, hastane başhekimi, iş adamları, sanayiciler ve basın mensupları katıldı.

Toplantıya katılanlar yeni Bandırma Kaymakamı’na tek tek kendilerini ve mesleklerini tanıttı. Daha sonra Belediye Başkanı Ticaret Borsası Başkanı rektör ve kaymakam birer konuşma yapıp günün önemini belirttiler.

bandırma oda başkanları

bandırma partisi 2

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.