HAYDİ BANDIRMA GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

HAYDİ BANDIRMA GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR!

Paylaş
 

61 ilden gelen doğal lezzetler ve yöresel ürünler festivali Bandırma’da İDO karşısındaki Bandırmaspor otoparkında açıldı.

Festivalin açılışında konuşan Bandırmaspor Kulüp başkanı Erhan Elmastaş, “Yöresel ürünler ve el sanatları fuarının ilkini Bandırma sporumuzun katkılarıyla Bandırmamızla buluşturmaktan dolayı mutluyuz. 24 Mart 9 Nisan tarihleri arasında açık olacak fuarın herkes için verimli geçmesini diliyorum. Her geçen yıl katılımın artmasını ve fuarımızın gelenekselleşmesi dileğiyle Bandırmamıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Elmastaş konuşmasının devamında; “Spor kulüplerinin üstlendiği sorumluluklardan bir tanesi de birlik beraberlik duygusunu oluşturma ve pekiştirmedir. Paylaşmak, katkı sunmak, büyük bir organizasyonun parçası olmak, katma değer üretmek gibi olumlu hislerimizi beslemesi kitlesel olan sporun toplumsal enerjiyi olumlayarak dönüştürmesi çok önemlidir. Her şeye rağmen insan ortak değerler etrafında birleşebilmelidir. Dünyamızın ihtiyacı olan sevgi, barış ortamı paydaş olabilmeyi ayrıcalıklı kılmaktadır. Oysaki bizler aynı bayrak altında, aynı topraklarda yaşayan, tarihinde yokluklardan yılmadan destanlar yazmış bir milletin çocuklarıyız. Farklılıklarımız her zaman zenginliğimiz olmuş ki bugün açılışını yapacağımız fuar da bu zenginliklerin sonucudur ve hatta kanıtıdır. Bizler aynı toprakların beslediği çocuklarız.

Ben hayatım boyunca insanların isteklerini tüm hücreleriyle istediklerinde olacağına inanmışımdır. Tarihimizde bunların örnekleriyle doludur ki sadece birkaç örnek vermek istiyorum mesela; Çanakkale zaferi. Ayrıca hasta olarak teşhisi konulan Osmanlı imparatorluğundan taze Türkiye cumhuriyeti. Ve geçen yıl sezona kötü başladığımız halde inanmakla devam eden sürecin sonunda gelen şampiyonluk gibi…

Hepinizin bildiği gibi Bandırmasporumuz geçtiğimiz yılı hem futbol hem de hentbol takımlarımızın şampiyonluklarını kutlayarak geçirdi. Bu coşkuya bütün kent ortak oldu. Futbolda da hentbolda da takımlarımız birinci Lig’de mücadele ediyorlar hentbol bayan Takımımız şampiyonluk iddiasıyla başladığı mücadelesinde iddiasını korumaya devam ediyor. Yarın yani cumartesi günü saat 15:00’te Erdek Spor Salonu’nda Bursa gücüyle yapacağı maça hepinizi davet ediyorum şampiyonluk mücadelesi veren bayan hentbol takımımızı yürekten destekleyeceğinize ve desteklediğinize inanıyorum.

Aynı zamanda TFF birinci Lig’de bu yıl ilk kez mücadele eden futbol takımımız ligde kalma mücadelesi veriyor. Bizim için final maçını niteliği taşıyan son maçlarımız da taraftarımızın desteğiyle puanlar toplamak istiyoruz. Aynı Bandırmamızın geçen yıl Kayseri’de oynadığı şampiyonluk maçında olduğu gibi taraftarlarımızı 17 Eylül Stadyumu’nda oynadığımız tüm maçlara inanmış yürekleriyle bekliyoruz. Önümüzde 1 Nisan Cumartesi günü saat 16:00’da kendi sahamızda oynayacağımız Eskişehir maçına bugüne kadar takımımızı destekleyen bandırma sporumuzun asıl sahibi olan taraftarlarımızı ve elbette kadınlarımızı yani bütün bandırmayı statta inanmış ve takımına destek için tribünlerde yerini almış olarak görmek en büyük arzumuz. Bizlerin amacı Bandırmaspor’umuzu gerçek sahipleri ile birlikte daha iyi yerlere getirmektir. Altyapı tesislerini oluşturarak gelecek nesillere aktarabilmek. Nadide kentimize katma değerler üretebilmektir. Bordo beyaz renklerin sevgisini aşılamak tüm hemşerilerimizin sorumluluğudur. Çünkü bandırma spor kentimizin en büyük markasıdır. Bandırma sporumuzun başarılarla tarihe geçmesi yeni destanlar yazması için bizler var gücümüzle çalışıyoruz. Dilerim final niteliğinde oynadığımız tüm karşılaşmaların sonunda sevinç gözyaşlarıyla ıslanır yanaklarımız ve ellerimiz semaya şükür duaları için kalkar.
Ve bütün Bandırma’yı buradan tekrar davet etmek istiyorum” dedi.

HAYDİ BANDIRMA!
GÜN BİRLİK GÜNÜDÜR! Takımına sahip çık ve İNAN. Bilmeni istiyorum ki; SEN YOKSAN BİR EKSİĞİZ!

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.