HAVUTÇA: ŞOKTAYIZ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

HAVUTÇA: ŞOKTAYIZ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Türkiye’de bu kadar olumsuzluk ve kaosa rağmen AK Parti’nin bu kadar oy olmasına şaşırdıklarını ve anlam veremediklerini söyledi.
Havutça, partisinin Bandırma İlçe Başkanlığında 1 Kasım Genel Seçimi’ne ilişkin basın toplantısı düzenledi. Havutça, “Seçim sonuçları bizi üzdü. Cumhuriyet Halk Partisi olarak beklediğimizin çok altında bir sonuç alırken AK Parti beklediğimizin çok üzerinde bir oy aldı. Adeta şok içerisindeyiz. Türkiye’de bu kadar olumsuzluk ve kaosa rağmen bir başarı hikâyesi çıkartılıyorsa bu ülkede o zaman kaoslar başarı getiriyor demektir.” dedi.

Ülkenin ciddi sorunlarının bulunduğunu dile getiren Havutça, “Ülkede iç barış ciddi oranda zedelendi. Ülke kaygı ve baskı toplumu haline geldi. Yeni oluşacak hükümetin ülkede iç barışın tesis edilmesi için bir çaba sarf etmesi gerekiyor. Demokrasiyle ilgili ciddi sıkıntılar var. AB ilerleme raporunda Türkiye bugün itibariyle özgür olmayan ülkeler kategorisine düşürüldü. Ülkede demokrasi çıtası hızla yükseltilmeli. AK Parti hükümetinden seçim beyannamesinde verdiği sözleri yerine getirmesini bekliyoruz. AK Parti’nin vermiş olduğu vaatlerin takipçisi olacağız.” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.