HAVUTÇA "HAYIRLI BİR YOLDAYIZ' | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

HAVUTÇA ”HAYIRLI BİR YOLDAYIZ’

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Hayır mitinglerinde dur durak bilmeyen CHP’li vekilleri Muharrem İnce ve Namık Havutça, hayır mitingleri için il il, ilçe ilçe referandum çalışmalarına devam ediyor.
Edirne, Keşan’a hayır mitingi için yola çıkan Muharrem İnce ile Namık Havutça’ya, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Silivri Belediye Başkanı Özcan Işık’lar da katıldı.
Adı cumhurbaşkanlığı kendisi başkanlık sistemi olan anayasa teklifine Keşan, Uzunköprü ve Edirne’den Hayır diyeceğiz sloganıyla yola çıkan CHP’li vekiller halkla buluşmaya devam ediyor.
Tek adam rejimine hayır demek için yola çıktıklarını belirten CHP’li Havutça Keşan Mitingine giderken gazetecilere yaptığı açıklamada; “Hayırlı bir yoldayız” dedi. Havutça; “bu anayasa değişikliği ile birlikte bir patinin genel başkanı, hakim savcıları atayacak, kararnamelerle istediği kişiyi bürokrat yapa bilecek, orduyu yönetecek, TBMM’yi fes edebilecek, kararnamelerle istediği her şeyi yapabilecek ama tüm devleti yönetecek bu kişi maalesef hiş bir yapı tarafından denetlenemeyecek. Padişahlarda dahi olmayan, Atatürk’e bile verilmeyen yetkilere sahip olacak bu tek adamlık rejimine hayır için mücadeleye devam ediyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.