HATİCE TEYZEYE BAŞKAN KAFAOĞLU UMUT OLDU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

HATİCE TEYZEYE BAŞKAN KAFAOĞLU UMUT OLDU

Paylaş
 

Yenice Mahallesi’nde belinden sakat olduğu için evinin içerisinde ve çevresinde emekleyerek hayatını idame ettiren dışarı çıkamayan Hatice Şarlı teyzenin tekerlekli sandalye talebine Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu yanıt verdi. 8 yıldan bu yana emekleyen Hatice teyze artık komşuların yardımı ile tekerlekli sandalyeye binip mahalle içerisinde gezebilecek. Zekai-Didar Kafaoğlu çifti yıllardan bu yana istediği tekerlekli sandalyeye kavuşan Hatice teyzenin mutluluğuna ortak oldu.

“EMEKLEMEK BİTTİ”
Mutluluğu gözlerinden okunan Hatice Şarlı “Çok mutluyum. Allah bin kere razı olsun. 8 seneden beri kendi başıma dışarı çıkamıyordum, hep emekliyordum ama artık emeklemekten kurtuldum. Artık tekerlekli sandalyeye kavuştum, ne kadar teşekkür etsem az. Hep Didar hanımı bekliyordum, onu görünce sandalyenin alındığını hissettim. Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve eşi Didar Kafaoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

“ARTIK KOMŞULARINA GİDEBİLECEK”
Didar Kafaoğlu da “Mahalle ziyaretimize geldiğimde Hatice teyzemizi söylemişlerdi kendisini ziyaret ettik ve tekerlekli sandalye istiyordu, bunu yerine getirdik. Bu zamana kadar sandalye istemiş ama alan olmamıştı. Biz bu görevimizi yerine getirdik, artık komşularına gidebilecek” diye konuştu.

“İNSANLARIN MUTLULUĞU ÖNEMLİ”
Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu “Sosyal belediyecilik önemli. İnsanlara dokunmak da önemli. Eşim Didar Hanım kırsal mahalleleri geziyordu ve Hatice teyzemiz ile tanışmış. 8 seneden beri teyzemiz evden çıkamıyordu, tekerlekli sandalyeye ihtiyacı vardı ve biz bunu gerçekleştirdik. İnsanların mutluluğu bizim için önemli. 175 bin nüfusun hepsiyle ilgilenme mecburiyetimiz var. Onun mutluluğuna ortak olduk, komşularıyla birlikte sevindik” dedi.

Bir önceki yazımız olan BAŞKAN UĞUR: “SÖZLERİMİZİ BİR BİR YERİNE GETİRİYORUZ” başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.