HASTANE KAVŞAĞI'NDA SONA GELİNDİ İŞTE SIRADAKİ KAVŞAK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

HASTANE KAVŞAĞI’NDA SONA GELİNDİ İŞTE SIRADAKİ KAVŞAK

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin şehrin trafik yükünü azaltacak olan kavşak projeleri tüm hızıyla devam ediyor.Son olarak Kasım ayının ilk haftası doğumevi kavşağında yeni bir köprülü kavşak projesinin temeli atılacak.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi kavşak projelerini tüm hızıyla sürdürüyor.Emniyet Müdürlüğü önündeki dalçık projesiyle trafik ışıkları iptal edilip,hem trafiği rahatlatıp hem de kentin girişine estetik kazandıran Büyükşehir Belediyesi,şimdilerde Hastane Kavşağı çalışmalarını sürdürüyor.

Buradaki çalışmaların yüzde 95 oranında tamamlandığını söyleyen Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Nazım Ergelen,15-20 gün içinde projenin tamamlanacağı ve yolun trafiğe açılacağı müjdesini verdi.

Büyükşehir Belediyesi’nin kent içindeki trafiği rahatlatmak adına Hastane Kavşağı’nın ardından ‘eski doğumevi kavşağı’nda bir projeyi hayata geçireceğini ifade eden Genel sekreter Yardımcısı Nazım Ergelen,’Kavşak projelerimiz tüm hızıyla sürüyor.Hastane kavşağının tamamlanmasıyla Gençlik Merkezi önünden başlayan üst geçit yolu doğrudan Devlet Hastanesi’ne bağlanırken,alt bölümde yer alan otoyoldan da Emniyet Kavşağı yönüne karşılıklı olarak direkt trafik akışı olacak.’diye konuştu.

Kaynak : ilkhabergazetesi

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.