Hastane Çıkışı - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

Hastane Çıkışı

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Artık bebeğiniz dünyaya gelecek. Zamanınız azaldı. O halde doğum sonrası bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak olan hastane çıkışı setlerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Hem set olarak hem de tek tek satılan ürünlerden, sizin için en çok kullanılacak ve en gerekli malzemelerden oluşur. Setlerin hepsi aksesuarları ile giysileri aynı desenlerdedir. Yani şapkadan tutunda battaniyeye, zıbına kadar hepsinde aynı desenler tasarlanmıştır.

Giysilerden en önemlileri, bebeğin doğumu sırasında ve hemen sonrasında ihtiyacı olanların olmasıdır. Yeni doğmuş olan bir bebeğin en temel ihtiyaçları; bebek bezi, zıbınları, çıtçıtlı bodyleridir. Bu bodyleri mevsimine göre alacağınıza eminiz ama siz hem kısa kollu hem uzun kollu olarak alın. Ayrıca bu zıbınların çoraplı-çorapsız olanları var, siz her iki çeşidinden almalısınız. Merak etmeyin israf değil, gerçekten ihtiyaç olacaktır.  Evde sizin en çok ihtiyaç ve fazlasıyla kullanacağınız ilk aylarda kullanacağınız giysilerdir. Hastane çıkışı setleri tüm bu takımları içerebilmektedir.

İlk kez anne babaların bu mutluluğuna ortak olmak isteyenler içinde harika bir doğum hediyesi olmaktadır bu setler. Hem anne-babaların, hem de onlara hediye almak isteyenler için https://www.breeze.com.tr/Kiz-Bebek/Hastane-Cikisi internet sayfası mükemmel fırsatlar sunmaktadır!

 

Bir önceki yazımız olan Uygun Gümüş Yüzük Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.