HARUN KARACAN’IN ANISI ÇOCUKLARIMIZLA YAŞIYOR - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

HARUN KARACAN’IN ANISI ÇOCUKLARIMIZLA YAŞIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Merhum İngilizce Öğretmeni Harun Karacan anısına Babası Dursun Karacan ve Annesi Zülbiye Karacan tarafından hazırlanan atkı, bere ve kırtasiye malzemeleri, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun katılımıyla bugün düzenlenen bir organizasyonla kırsal mahallelerimizdeki ilköğretim okullarına dağıtıldı.

Dağıtım için hazırlanan kışlık aksesuar ve kırtasiye malzemeleri Edincik, Aksakal, Erikli ve Yeni Yenice’deki ilkokullarımızdaki minik öğrencilerimize hediye edildi.

Konuyla ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Tolga Tosun, yapılan organizasyon ile birlikte Merhum Öğretmen Harun Karacan’ın anısını yaşatmayı amaçladıklarını söyledi. Başkan Tolga Tosun: “Bir kaza sonucu 27 Temmuz 2014 tarihinde yitirdiğimiz Harun KARACAN’ın anısını yaşatmak amacıyla ailesi tarafından hazırlanan atkı, bere ve kırtasiye malzemelerimizi düzenlenen bu organizasyonla birlikte kırsal mahallelerimizdeki Edincik, Aksakal, Erikli ve Yeni Yenice’deki ilkokullarımızda eğitim gören minik öğrencilerimize dağıtımını gerçekleştirdik. İçinde bulunduğumuz kış aylarında çocuklarımız bu malzemeleri güle güle kullansınlar. Böylesine anlamlı bir davranış sergileyen Dursun amcamıza ve Zülbiye teyzemize teşekkür ediyorum. Bu vesileyle merhum öğretmenimize tekrar Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.