HARUN KARACAN’IN ANISI ÇOCUKLARIMIZLA YAŞIYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merhum İngilizce Öğretmeni Harun Karacan anısına Babası Dursun Karacan ve Annesi Zülbiye Karacan tarafından hazırlanan atkı, bere ve kırtasiye malzemeleri, Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun katılımıyla bugün düzenlenen bir organizasyonla kırsal mahallelerimizdeki ilköğretim okullarına dağıtıldı.

Dağıtım için hazırlanan kışlık aksesuar ve kırtasiye malzemeleri Edincik, Aksakal, Erikli ve Yeni Yenice’deki ilkokullarımızdaki minik öğrencilerimize hediye edildi.

Konuyla ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Tolga Tosun, yapılan organizasyon ile birlikte Merhum Öğretmen Harun Karacan’ın anısını yaşatmayı amaçladıklarını söyledi. Başkan Tolga Tosun: “Bir kaza sonucu 27 Temmuz 2014 tarihinde yitirdiğimiz Harun KARACAN’ın anısını yaşatmak amacıyla ailesi tarafından hazırlanan atkı, bere ve kırtasiye malzemelerimizi düzenlenen bu organizasyonla birlikte kırsal mahallelerimizdeki Edincik, Aksakal, Erikli ve Yeni Yenice’deki ilkokullarımızda eğitim gören minik öğrencilerimize dağıtımını gerçekleştirdik. İçinde bulunduğumuz kış aylarında çocuklarımız bu malzemeleri güle güle kullansınlar. Böylesine anlamlı bir davranış sergileyen Dursun amcamıza ve Zülbiye teyzemize teşekkür ediyorum. Bu vesileyle merhum öğretmenimize tekrar Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Gestaş Avşa Adası Erdek Feribot Seferleri 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

HARUN KARACAN’IN ANISI ÇOCUKLARIMIZLA YAŞIYOR

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x