HALKIMIZIN HEDİYELERİ ÇOCUKLARIMIZA DAĞITILDI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

HALKIMIZIN HEDİYELERİ ÇOCUKLARIMIZA DAĞITILDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Pandemi nedeniyle okula gidemeyen ve uzaktan eğitimden yararlanma imkanı olmayan öğrencilerimize derslerinden geri kalmaması için başlattığımız bağış kampanyası meyvelerini verdi. Halkımızın desteğiyle alınan tabletlerin dağıtımı Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun’unda katılımı ile gerçekleşti. Kaymakamlık ile koordineli bir şekilde oluşturulan listelerde yer alan çocuklarımıza tabletler belediye ekiplerince teslim edildi.

Başkan Tolga Tosun “Bandırma Belediyesi olarak pandemi döneminde mümkün olduğunca çocuklarımızın yanında olmaya özen gösteriyoruz. Kaymakamlığımız ile koordineli bir şekilde ihtiyaç sahibi çocuklarımızı tespit ederek eğitimlerinden geri kalmamaları için tabletlerini evlerinde teslim ediyoruz. Bandırma halkının desteğiyle elde ettiğimiz bu tabletlerle ülkemizin aydınlık geleceği olan çocuklarımız için eğitimde fırsat eşitliği sağladığımızı düşünüyorum” dedi

Bir önceki yazımız olan BÜYÜKŞEHİR, KENTE HEM ESTETİK HEM DE GÜVENLİ ALAN KAZANDIRIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.