foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

HALKIMIZ İLE GÖNÜL BİRLİKTELİĞİNİ SAĞLAYACAĞIZ

A4
Paylaş
 
Bigadiç Perşembe pazarını ziyaret eden Vali Yazıcı, pazarcılara hayırlı işler dileyip kolay gelsin dileklerinde bulundu.
Vali Ersin Yazıcı, meşhur Bigadiç Perşembe pazarını ziyaret ederek, pazarcı esnafı ve vatandaşlar ile sohbet etti. Pazarcı esnafı ve alış verişe gelen vatandaşların dertlerini dinleyen Vali Yazıcı, pazarcı esnafının sorunlarını yerinde inceleyip, görmek amacı ile ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi.
ESNAFIMIZ TOPLUMUN BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN TEMİNATIDIR
Balıkesir genelinde faaliyet gösteren esnafları ziyaret ederken pazaryeri ziyaretlerini de ihmal etmediklerinin altını çizen Vali Yazıcı, “Esnafımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum. Esnafımız toplumun birlik ve beraberliğimizin teminatıdır. Ahi geleneğinin temsilcisidir. Vatandaşlarımıza hayırlı alış verişler diledik. İlçemizde her Perşembe günü kurulan pazar esnafını gezerek alışverişe gelen vatandaşlarla sohbet ettik.”dedi.
ESNAFLAR ÜLKE EKONOMİSİNİN DİREĞİDİR
Esnafların ülke ekonomisinin direği olduğunu ifade eden Vali Yazıcı; halkla olan iletişimin güçlü tutulacağının altını çizerek, devlet olarak her zaman halkın yanında olacaklarını belirtti.
BU ŞEHRİ HEP BERABER YÖNETMEK ZORUNDAYIZ
Toplumun tüm kesimleri ile daima diyalog içinde olmaya büyük özen gösteren ve periyodik olarak gerçekleştirdiği esnaf ziyaretleriyle vatandaşların sorunlarını bire bir dinleyen Vali Ersin Yazıcı, “Bu şehri hep beraber yönetmek zorundayız. Bigadiçli hemşehrilerimin şahsında, toplumumuzun tüm kesimlerince sergilenen ilgi, sevgi ve güvene kalıcı hizmetlerle teşekkür etmek en büyük arzumuz.” diye konuştu.
Vali Ersin Yazıcı’yı karşısında gören pazarcı esnafı Vali Yazıcı’ya sevgi gösterisinde bulunarak kimi sattığı meyvelerden kimi de içtiği çaydan ikram etmek istedi.
Pazar esnafını ziyareti sırasında Vali Yazıcı’ya, Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile Bigadiç Kaymakamı Altuğ Çağlar eşlik etti.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.