foto-deniz1

HALK OYUNLARININ YILDIZLARINA BELGELERİ VERİLDİ

Paylaş
 

Bandırma Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu Yıldızlar Ekibi eğitimcileri Enes Levent Kurt’la birlikte Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret ettiler.

Her koşulda kendilerini destekledikleri ve çocukların yetişmesinde verdiği katkılardan dolayı Başkan Dursun Mirza’ya teşekkür etti ve çocukların belgelerini vermesini istedi.

Çocuklara belgelerini ve hediyelerini takdim eden Başkan Dursun Mirza, çocukların gelişmesinde ve eğitiminde sosyal faaliyetlerin önemli yer tutmaktadır dedi.

Başkan Dursun Mirza; “Harun Karacan Gençlik ve Spor Merkezimizle birçok alanda farklı kurslarımızdan binlerce çocuğumuz faydalanmaktadır. Pırıl pırıl gençlerimizin bu tür faaliyetlerde yer alarak geleceğe daha emin adımlarla yürüdüklerini görmek beni ülkemin geleceği adına mutlu etmektedir. Belediyemizin Halk Oyunları Topluluğu uzun zamandır çeşitli faaliyetlerde ve etkinliklerde başarıyla gösteriler yapan gençlerimize ve ailelerine teşekkür ediyorum. Belgelerini ve hediyelerini çocuklarımızdan gurur duyarak veriyorum. Buradaki çocuklarımıza ve tüm çocuklarımıza hayatlarında başarılar diliyorum. Hepiniz Cumhuriyetimize sahip çıkan, çalışan bireyler olacaksınız. Hepinizin yolu açık olsun” dedi.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.