‘Halk Günü’ Uygulaması Tüm Hızıyla Devam Ediyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belediye Başkanlığı görevine geldiği ilk günden bugüne ilçe sakinleriyle yakından ilgilenen Başkan Av. Tolga Tosun vatandaşlarını Bandırma Belediyesi Hizmet Binasındaki makamında konuk ediyor.

Hemşehrilerinin talepleriyle tek tek ilgilenen Başkan Tolga Tosun,  ilgili birimlere gerekli talimatları vererek, taleplerin kısa sürede çözülmesini sağlıyor. Katılımcı ve şeffaf Belediyecilik anlayışıyla yapılan bu çalışmalar sayesinde vatandaşlar istek ve şikayetlerine birincil ağızdan yanıt buluyor.

Samimi ve güven ortamı içerisinde gerçekleşen halk günü sohbetleri vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Halkın yöneticilere ulaşmasında bürokratik engelleri arttıran değil, bu engelleri en aza indiren Bandırma Belediyesi ulaşılabilir yönetimin temellerini güçlendiriyor.

Bandırma Belediyesi olarak çalışmaların daima vatandaşın istek ve talepleri doğrultusunda yürütüldüğünü ifade eden Başkan Av. Tolga Tosun ‘Halkımızla birebir görüşmeyi tercih ediyoruz. En doğru hizmeti vermenin yolunun birebir iletişimle olacağına inanıyoruz. Bu bağlamda Halk Günü toplantılarımız ile Bandırmalı vatandaşlarımızla buluşuyoruz.’ Dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Bandırma Bordo Basketbol Kulübü Ahmet Gürgen ile Başlıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

‘Halk Günü’ Uygulaması Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x