foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

HALİL İBRAHİM SOFRASI KURULDU

HALİL İBRAHİM SOFRASI
Paylaş
 

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’ın ilçenin dört bir yanında vatandaşlarla bir araya gelerek, talep ve beklentilerini dinlediği ‘Halil İbrahim Sofrası’ isimli vatandaş buluşmaları, tüm hızıyla sürüyor.

Başkan Ali Özkan, ‘Halil İbrahim Sofrası’ buluşmalarına Hürriyet Mahallesi’nde devam etti.

Sabah namazını Hürriyet Mahallesi Camii’nde kıldıktan sonra, mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Ali Özkan, burada mahallelilerle birlikte kahvaltı yaptı.

Kahvaltının ardından mahalle sakinleri ile istişarelerde bulunan Özkan, vatandaşların sorunları ve taleplerini, başkan yardımcıları ve daire müdürleri ile birlikte not alarak değerlendirdi.

İstişare Kültürü

Mahalle Muhtarı İsmail Atik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, vatandaşlar da istişare kültürünün önemine vurgu yaparak, Başkan Özkan’a teşekkürlerini iletti.

Topyekûn Gelişimi Hedefliyoruz

Belediye Başkanı Ali Özkan da yaptığı açıklama ile ‘Halil İbrahim Sofrası’  buluşmalarını çok önemsediklerini belirterek, “Bu buluşmalarımızı merkez-kırsal ayırt etmeden kahvehanelerde, camilerde kararlı bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyoruz.  Tüm ilçe genelinde, büyükşehir ve ilçe belediyeleri olarak gerçekleştirilen büyük ölçekli yatırımlar, giderek ivme kazanmış durumda. Karacabey’in topyekûn gelişimi adına yoğun çaba göstermeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.