foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

GÜVENLİK DUVARININ SON HALİ

GÜVENLİK DUVARI
Paylaş
 

Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün olası bir terör saldırısı karşısında önlem olarak kurduğu güvenlik duvarı, son halini aldı.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün bombalı araçla gerçekleştirilen terör eylemlerinin ardından verdiği talimat üzerine yurt genelinde olduğu gibi Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün önünde de güvenlik duvarı kuruldu. Yaklaşık olarak 3 metre boyunda ve 11 metre eninde olan duvarın yüksek nitelikli patlayıcılara dayanıklı metal ve hasır betondan örüldüğü öğrenildi. Güvenlik duvarı, üzerine yapılan kaplama ile son şeklini aldı.

Kaplamada, Türk Bayrağı, Mustafa Kemal Atatürk’ün resmi ve “Herkesin polisi kendi vicdanıdır. Fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır” sözlerinin yanı sıra Emniyet Genel Müdürlüğü’nün amblemi ve polis ekiplerinin fotoğrafları yer alıyor.

İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün önünden geçen yurttaşlar, son şeklini alan güvenlik duvarını beğendiklerini ifade ederek emniyet ekiplerini tebrik etti.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.