GÜRE KAPALI PAZAR YERİNDE SONA GELİNİYOR - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

GÜRE KAPALI PAZAR YERİNDE SONA GELİNİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Edremit Belediyesi tarafından Güre Mahallesi’nde yapımı süren kapalı pazar yeri inşaatında sona geliniyor. Güneş enerjisi sistemiyle çalışan pazar yeri bölgede ilk olma özelliği de taşıyor.

Edremit Belediyesi’nin kapalı pazar yeri projesi tamamlanıyor. Güre Mahallesi’nde 2 bin 530 metrekare alan üzerine iki katlı olarak kurulan pazar yeri çatısındaki güneş enerji sistemiyle kendi elektrik ihtiyacını karşılayacak. Alt katındaki kapalı otoparkı ile birlikte pazar yeri, yaşlı ve engelli vatandaşlar için de ulaşım kolaylığı barındırıyor. Başkan Saka, “Bölgedeki pazar yeri ihtiyacına cevap verecek modern bir yer inşa ediyoruz. Bu pazar yerinde öncelikle yaşlı ve engellilere öncelik tanınacak olanaklar sağladık. Güneş enerjisi ve kapalı otopark gibi çalışmalarla da pazar yerini daha kullanışlı hale getirdik.  Artık yapımında sonlara yaklaştığımız kapalı pazar yeri hepimize hayırlı olsun” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.