Güneş Enerjisi bilgilendirme toplantısı yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yenilenebilir enerji destekleriyle ilgili özel bir firmada proje yöneticisi olan Hakan Koparan üyelere Kırsal Kalkınma, İPARD ve Kalkınma Ajansları desteklerini anlattı.

Kırsal Kalkınma,İPARD ve Kalkınma Ajansları fonlarından yararlanan üyelerin katıldığı toplantı Bandırma Ticaret Borsası’nda yapıldı.
Hakan Koparan yaptığı sunumda; “Kırsal Kalkınma Kurumu, doğal kaynaklar ve çevrenin korunmasını dikkate alarak, kırsal alanda gelir düzeyinin yükseltilmesi, tarımsal üretim ve tarıma dayalı sanayi entegrasyonunun sağlanması için küçük ve orta ölçekli işletmelerin desteklenmesi, tarımsal pazarlama altyapısının geliştirilmesi, gıda güvenliğinin güçlendirilmesi, kırsal alanda alternatif gelir kaynaklarının oluşturulması, yürütülmekte olan kırsal kalkınma çalışmalarının etkinliklerinin artırılması ve kırsal toplumda belirli bir kapasitenin oluşturulmasına ilişkin projeleri desteklemektedir. İşletmenizin mevcut elektrik ihtiyacını karşılayacak kapasitedeki güneş enerji sistemlerine devletin %50-65 oranında desteği mevcut” dedi.
Toplantı sunum sonrası yapılan soru-cevap bölümüyle sona erdi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Atakay Başkanlığa Aday başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Güneş Enerjisi bilgilendirme toplantısı yapıldı

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x