GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYORUZ

Paylaş
 

Seçim çalışmalarını değerlendiren Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Av.Hasan Demiraslan, “Yaptığımız gezilerde hem esnafımız hem vatandaşlarımız büyük ilgi gösteriyor. Gümbür gümbür geliyoruz. 9 milletvekilinin tamamına talibiz” dedi.

“ÇALIŞMALARIMIZ ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR”

Balıkesir ve ilçelerinde yoğun seçim programlarına devam eden Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan, durum değerlendirmesi yaptı. Seçim gezileri kapsamında son 6 günde Manyas, Gönen, Havran ve Balıkesir Merkez İlçelerinde seçim çalışmalarını sahura kadar sürdürdüklerini ifade eden Demiraslan, “İl ve ilçe teşkilatlarımız bir bütün olarak çalışmalarını koordineli şekilde yürütüyorlar. Birebir ziyaretler gerçekleştirip, daha sağlıklı iletişim kurmaya ve partimizin çalışmalarını anlatmaya gayret ediyoruz. Parti olarak her zaman seçimlere hazırız. Biz adaylarımız belli olmadan seçim çalışmalarına başlamıştık. 70 milletvekili aday adayımız ilçeleri karış karış gezdiler. Artık 9 Ak Vekil adayımız belli oldu. Onlar da zaman kaybetmeden sahaya indi. ” dedi.

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞACAĞIZ”

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleri startını Balıkesir Merkez Küçük Sanayi Sitesi esnafıyla bir araya gelerek verdiklerini belirten Demiraslan, özellikle Toygar Mahallesinde yaptıkları gece mitinginde meydanları dolduran kalabalığın coşkusunun görülmeye değer olduğunu söyledi. 9 Ak Vekil adayının büyük bir heyecanla gezilere başladığını ve gece gündüz demeden çalıştıklarına dikkat çeken Başkan Demiraslan, “Vatandaşlarımızın beklentilerini,  güçlü Türkiye için hayallerini gerçekleştirmek ve

Balıkesir’e hizmet için bu yola çıkan bizler, gitmedik ilçe, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmama niyetindeyiz. Bugüne kadar yaptığımız gezilerde vatandaşlarımızın ve esnafımızın sıkıntılarını ve isteklerini birebir dinliyoruz. Ayrıca partimizin çalışmalarını ve projelerini birebir anlatıyoruz. Tek amacımız var Balıkesir’in ve Türkiye’nin çok daha iyi bir konuma gelmesi.” diye konuştu.

“BALIKESİR MECLİSE AK VEKİLLERİ GÖNDERECEKTİR”

Gezilerde gördükleri ilginin, Balıkesirlilerin 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı sistemine sahip çıkacağını ve meclise Ak Vekilleri göndereceği umudunu arttırdığını ifade eden Başkan Demiraslan, “Esnafımız ve vatandaşlarımız Türkiye’nin eski Türkiye olmadığının farkında. Artık yolunu kendi belirleyen, bölgesinde güçlü, her türlü ortamda düşmanıyla başa çıkacak, yeri geldiği zaman yedi düvele meydan okuyacak bir Türkiye ve hepsinden önemlisi Recep Tayyip Erdoğan gibi bir lideri var. Meydanlarda ve gezilerde bizi destekleyenlerin coşkusu gösteriyor ki Ak Parti Balıkesir’de gümbür gümbür geliyor” dedi.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.