GÜLTEKİN ÖZCAN’DAN BAŞKANA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırmanın önde gelen sanatçılarından Gültekin Özcan Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde “10-40 Armağan” adlı yağlıboya resim sergisine  ve sergi için özel tasarlanan Gültekin Özcan’nın eserlerinin bulunduğu katalog basımına destek veren Başkan Dursun Mirza kültür ve sanatın Bandırma halkı için öneminden bahsetti.

Ziyarete duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mirza:’ Çok değerli Gültekin Özcan hanımefendinin her zaman çağdaş düşünceden yana kimliği ile ön plana çıkan Bandırmalı kadınlarımızın bir temsilcisi olmanızdan dolayı sizinle gurur duyuyoruz. Serginizde kendi iç güzelliğinizi ve düşünce derinliğinizi yansıttığınız  başarılı resim çalışmalarınızla Bandırmanın bir kültür elçisi olduğunuzu kanıtladınız. Sadece resimlerinizle değil duygu dolu mısralarla üç adet şiir kitabı ile sanat dünyamızı zenginleştirdiniz. Bandırma adına sizlere çok teşekkür ediyorum. başarılarınızın devamını diliyorum. Sanatçıyı, sanatı,  şiiri ve edebiyatı seviyoruz ve her zaman destekleyeceğiz.’dedi.

Sanatçı Gültekin Özcan desteklerinden dolayı teşekkür ederek kendi eserlerinden bir tabloyu Başkan Mirza’ya hediye etti.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

GÜLTEKİN ÖZCAN’DAN BAŞKANA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x