GÖZALTI SAYISI 22'YE YÜLSELDİ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

GÖZALTI SAYISI 22’YE YÜLSELDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Cumhuriyet Savcılığı’nın talimatlarıyla  yürütülen FETÖ operasyonları sürüyor. Daha önce FETÖ ile bağlantısı olduğu gerekçesiyle kapatılan Bandırma İş Adamları Derneği(BANİAD) üyelerine yönelik bu sabah saatlerinde operasyon düzenlendi.

Bandırma Cumhuriyet Savcılığı’nın yürüttüğü soruşturma kapsamında FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne finansal destek sağladıkları iddiasıyla 26 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Sabah saatlerinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyonda 22 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan kişilerin ev ve işyerlerindeki bilgisayar ile dokumanlara el konuldu. Şüpheliler arasında FETÖ/PDY’ye finansal destek sağlayan ve KHK ile kapatılan Bandırma İş Adamları Derneği üyeleri de bulunuyor.

Ak Parti Bandırma Belediye Meclis üyeleri Y.A ve Y.B ninde aralarında bulunduğu gözaltı listesinde, yurt ve otel yatırımlarıyla tanınmış E.A ve yine Lastik Tüccarı T.G ile Fetö Bandırma Gençlik yapılanmasında yer aldıkları iddiasıyla tanınmış pek çok esnafın oğullarınında bulunduğu bildirildi.

Sabah saatlerinde düzenlenen  operasyonlarda dernek üyelerine yönelik yapılan operasyonlarda 22 kişinin göz altına alındığı 4 kişinin ise arandığı öğrenildi. Gözaltına alınan şüpheliler T.S,  A.D, S.K, N.G, M.E, F.B, M.Ş, H.K, M.M, O.A, R.K, H.İ, S.A, İ.T,Y.B, G.A, G.K, M.Y.A, E.A, T.G, Ö.K, sağlık kontrolünden sonra emniyete götürüldüler.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.