GÖREVLERİ BAŞINDA OLANLAR UNUTULMADI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

GÖREVLERİ BAŞINDA OLANLAR UNUTULMADI

Paylaş
 
Vali Ersin Yazıcı, vatandaşların huzurlu ve güvenli şekilde yeni yıla girmesi için görev başında bulunan asker ve polisleri ziyaret etti.

Vali Ersin Yazıcı, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ve İl Jandarma Alay Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Murat Kınay ile birlikte yeni yıla saatler kala Bahçelievler Polis Merkezi Amirliği, Kuva-yi Milliye Polis Merkezi Amirliği ve Karesi İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI
İlk ziyaret Bahçelievler Polis Merkezi Amirliğine yapıldı. Polislerle tokalaşarak yeni yılını kutlayan Vali Yazıcı ve beraberindekiler daha sonra polis merkezine geçerek alınan güvenlik önlemleri hakkında yetkililerden bilgi aldı. Vali Yazıcı ve beraberindekiler Kuva-yi Milliye Polis Merkezi Amirliği ile Karesi İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret ederek,  polislerin ve askerlerin yeni yılını kutladı.
Vali Yazıcı, ziyaretleri ile ilgili yaptığı açıklamada, yeni yıla ailelerinden uzak bir şekilde çalışarak girenlere moral desteği vermeyi amaçladığını ifade etti.

KUTSAL VATAN GÖREVİNİ YERİNE GETİRİYORLAR
Güvenlik güçlerinin yaptıkları hizmetin kutsallığına değinen Vali Yazıcı, “Sizler, kendi sorumluluk alanınızda emniyet ve asayiş hizmetlerinin teminine, tesisine ve devamlılığına koşturup hizmet ediyorsunuz. Tüm bunlardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Kutsal vatan görevlerini yapan kardeşlerimize hayırlı teskereler diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, hepinizin yeni yılını kutlarken, kutsal vatan toprakları ve Türkiye Cumhuriyeti’nin birlik ve bütünlüğü uğruna hayatını kaybeden tüm aziz şehitlerimizi bir kez daha saygı ve rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize sağlık diliyor, milletçe daha güzel yıllara hep birlikte ulaşmak dileğiyle hepinizin yeni yılını kutluyorum.” dedi.
Vali Yazıcı konuşmaların ardından görevi başında ki personellere tatlı ikram etti ve Balıkesir Değirmenboğazı mevkiinde yol kontrol uygulaması yapan jandarma ve polis ekiplerini ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.