GOOGLE ANKETLERLE İLE EVDEN PARA KAZANIN! | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

GOOGLE ANKETLERLE İLE EVDEN PARA KAZANIN!

Paylaş
 

Google Ödüllü Anketler isimli bir uygulaması ile kullanıcıların farklı konumlardan yorumları ve geri bildirimler ile anket paylaşımı yapmasına izin veriyor. Şimdi ise bu Google Ödüllü Anketler uygulaması ülkemiz için kullanıma sunuldu. Google’un Türkiye kullanıcılarına da sunmuş olduğu bu uygulama sayesinde adından da anlaşılacağı üzere para kazanılabiliyor. Bu uygulama aracılığı ile paylaşılan kısa sorulu anketlere cevap veren kullanıcılara Google Play Store üzerinde kullanılabilecek olan krediler kazandırılıyor.

Kullanıcılar Google Ödüllü Anketler ile kazandıkları kredileri Google Play Store üzerinde film, uygulama, oyun ve dilerlerse kitap satın alarak kullabilecekler.

Google Ödüllü Anketler ile Nasıl Para Kazanılır ?

Google Ödüllü Anketler sistemi kullanıcıların kendilerine uygun bir anketi olduğu zaman bildirim göndererek kullanıcılara haber veriyorlar. Söz konusu bu tüm anketler Google Surveys kullanıcıları tarafından hazırlanıyor ve içerik anlamında ise otek, ürün yada konum tabanlı satıcı değerlendirmeleri gibi birçok anket içeriği olabiliyor. Anket başında herhangi bir cevap belirlenmediğinden ötürü bu anket sürecinde verilen tüm cevaplar anonim bir şekilde oluyor ve toplu halde kullanılıyor diyebiliriz.

Google’ın bu Google Ödüllü Anketler kapsamında kullanıcıların cevap verdikleri her bir anket başına yaklaşık olarak 3 TL’ye yakın bir miktarda Google Play kredisi kazanılabiliyor. Kullanıcılar bu kapsamda biriktirmiş oldukları kredileri Google Play’de bulunan film, oyun, uygulama ve kitap satın alımlarında kullanabiliyorlar. Sizde para kazanma mecralarının arasına yeni eklenen bu anket sistemi uygulaması olan Google Ödüllü Anketler’i Google Play Store aracılğı ile ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

indir.com

Bir önceki yazımız olan İZMİR'DE YAĞIŞIN NEDEN OLDUĞU SEL ARAÇLARI SÜREKLEDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.