GÖNEN'DE VATANDAŞLAR PALAZ'A PROJELERİNİ SORUYOR - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

GÖNEN’DE VATANDAŞLAR PALAZ’A PROJELERİNİ SORUYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz’ın yerel seçimler öncesi kamuoyunu duyurduğu projelere ne zaman başlayacağı Gönenli vatandaşlar tarafından merak edilir oldu.

Konu ile ilgili gazetemizi arayan Gönenli vatandaşlar görevine bundan 1,5 yıl önce başlayan Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz’ın aradan 2 yıla yakın zaman geçmesine rağmen açıkladığı “mega” projelerin başlamadığını ne zaman başlayacağı konusunda da herhangi bir açıklama yapılmadığını belirttiler.

Seçim öncesi “5 yıl boyunca hiç durmadan ve yorulmadan, Atatürk ilkelerinden ve Cumhuriyet kazanımlarından taviz vermeden ilçemize hizmet üretmek bizim, siz değerli Gönen’li hemşehrilerimize verdiğimiz en büyük sözdür.” diyerek Gönenli vatandaşların gönlüne giren Başkan Palaz’ın yeni yılda projelerine başlayıp başlamayacağı da bilinmiyor.

Konu ile ilgili yaptığımız araştırmada Gönen Belediyesi’nin web sitesinde https://www.balikesirgonen.bel.tr/guncelprojeler adresindeki projeler sayfasında herhangi bir çalışmanın yer almadığı görülürken Başkan Palaz’ın seçim zamanı açıkladığı projelerin sadece seçim kampanyası zamanında yayınladığı Facebook kanalında yer aldığı görülüyor.

İŞTE BAŞKAN PALAZ’IN HAYALİNDEKİ PROJELER

BUTİK OTEL PROJESİ

DENİZKENT PROJESİ

EĞİTİM PROJESİ

ÇOCUK KÖYÜ PROJESİ

HAL PROJESİ

MESİRE ALANI PROJESİ

Bir önceki yazımız olan İL HIFZISIHHA KURULU KARARLARI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.