GÖNEN'DE KARİYER GÜNLERİ YAŞANDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

GÖNEN’DE KARİYER GÜNLERİ YAŞANDI

Paylaş
 

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ve Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü ortaklığı ile Gönen’de Kariyer Günü düzenlendi.

Programa Gönen Kaymakamı Faruk Bekarlar, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Yrd. Doç. Dr. İbrahim Ethem Arıoğlu, Balıkesir İŞKUR Müdürü Nazım Balcı, protokol üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Moderatörlüğünü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel’in yaptığı programa Gönen Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Mutlu, Gönen Ticaret Odası Başkanı Hasan Özçağlayan, ıslak mendil markası Uni’nin kurucusu ve eczacı Ataman Özbay ve Hamsi Finger Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Gediz ise konuşmacı olarak katıldı.

Programda ilk söz alan isim Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu Müdür Yardımcısı Murat Özcan oldu. Özcan konuşmasında İŞKUR’un çalışmalarından ve istihdama olan katkısından bahsetti. Ardından söz alan Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir ise girişimciliğin ve İŞKUR’un Türkiye için önemine dikkat çekti.

Dün yapılan programda, konuşmacılar, girişimcilik, kendi iş deneyimleri, başarılı iş yaşamı için neler yapılması gerektiğine dair bilgi ve tecrübelerini öğrenciler ile paylaştı.

Program konuşmacılara teşekkür plaketlerinin takdim edilmesinin ardından, İŞKUR kursiyerlerine belgelerinin verilmesi ile sona erdi.

Bir önceki yazımız olan GÖNEN'DE DEPREM ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.