foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

GÖNEN’DE KARİYER GÜNLERİ YAŞANDI

GÖNNN
Paylaş
 

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ve Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü ortaklığı ile Gönen’de Kariyer Günü düzenlendi.

Programa Gönen Kaymakamı Faruk Bekarlar, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Yrd. Doç. Dr. İbrahim Ethem Arıoğlu, Balıkesir İŞKUR Müdürü Nazım Balcı, protokol üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Moderatörlüğünü Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel’in yaptığı programa Gönen Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Mutlu, Gönen Ticaret Odası Başkanı Hasan Özçağlayan, ıslak mendil markası Uni’nin kurucusu ve eczacı Ataman Özbay ve Hamsi Finger Yönetim Kurulu Başkanı Gürkan Gediz ise konuşmacı olarak katıldı.

Programda ilk söz alan isim Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu Müdür Yardımcısı Murat Özcan oldu. Özcan konuşmasında İŞKUR’un çalışmalarından ve istihdama olan katkısından bahsetti. Ardından söz alan Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir ise girişimciliğin ve İŞKUR’un Türkiye için önemine dikkat çekti.

Dün yapılan programda, konuşmacılar, girişimcilik, kendi iş deneyimleri, başarılı iş yaşamı için neler yapılması gerektiğine dair bilgi ve tecrübelerini öğrenciler ile paylaştı.

Program konuşmacılara teşekkür plaketlerinin takdim edilmesinin ardından, İŞKUR kursiyerlerine belgelerinin verilmesi ile sona erdi.

Bir önceki yazımız olan GÖNEN'DE DEPREM ! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.