GÖNEN KAPLICALARI A.Ş. YÖNETİM KURULUNDAN KAPLICALAR İLE İLGİLİ AÇIKLAMA - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1
kutlu creative

GÖNEN KAPLICALARI A.Ş. YÖNETİM KURULUNDAN KAPLICALAR İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Kaplıcalar Yönetim Kurulu üyelerimiz adına Hukuk Danışmanlarımız dün akşam Kaplıcalar İşçi Temsilcileri ile bir görüşme gerçekleştirmişlerdir.

Bu görüşmede Kaplıca İşçilerinin sosyal medyada yayınladığı talep listelerinde de bulunan Ücretli Yılık İzin İstekleri KABUL EDİLMİŞ, Temmuz ayı maaşlarının bir kısmının ödeneceği kendilerine iletilmiştir.
Ayrıca 1 Eylül’de açılacak otellerin iyi bir gelir elde etmesi durumunda Temmuz ayından kalan ücretlerinin tamamı ve Ağustos maaşlarının da ödeneceği sözü verilmiştir.

Buna rağmen bazı işçi arkadaşlarımız bu önerileri de kabul etmemiş ve eylemlerine devam edeceklerini bildirmişlerdir. Artık bu eylemler 75 Bin Gönenli hemşehrilerimizin Başkanı, Gönen’imizin Şehr-i Emin’i İbrahim Palaz Başkanımızı siyasi olarak yıpratma ve itibarsızlaştırma politikasına dönüşmüştür.

Kaplıcalar İşçilerini mağdur etmemek için elinden gelen herşeyi yapan, onların bu yaptığı eylemin hukuksuz olmasına rağmen hiç bir engellemede bulunmayan İbrahim Palaz Başkanımızın yanında olduğumuzu bir kez daha ilan ediyoruz.

Bu açıklamalar ışığında yaşanan gelişmeleri değerli Gönenli hemşehrilerimizin ve kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

Bir önceki yazımız olan AVŞA BAHAR AQUA RESORT OTEL BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.