Gönder Bayrak | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
tolga tosun

Gönder Bayrak

Paylaş
 

Direkli bayrak olarak da ifade edilen gönder bayrak dış mekânlarda kullanılır.  Şirketlerin önlerinde reklam amacı ile kullandıkları bayraklardır. Kendi şirketlerinin ya da kurumlarının logosu ya da adı bulunur. Ayrıca farklı tasarımlar da firma sahibinin isteğine göre ayarlanır. Sitemize gönder bayrak siparişleriniz için başvurabilirsiniz.

Gönder Bayrak Özellikleri

Çift baskı olarak üretilen gönder bayrak sizin için en kaliteli şekilde satışa sunulur. Dış alanlarda kullanıldığı için bayrak kumaş kalitesi son derece önemlidir. Sitemiz de sizin için dayanaklı kumaşa basılan gönder bayrak özelliğini sunar. Ayrıca yağmurlu ve güneşli havalarda bayrağın solmaması için de bu kaliteye dikkat edilmesi gerekir. Bu nedenle sitemizi tercih ederek, uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz gönder bayraklara sahip olabilirsiniz.

Gönder Bayrak Fiyatları

Gönder bayraklar direkler birlikte satışa sunulur. Firmamızı tercih ederek uygun fiyatlara kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz. Standart ölçülere sahip bu ürünler en kaliteli hali ile www.baskiseli.com sitesinden size sunulur. Hızlı teslimat özelliği ile de kısa sürede ürünlerinize sahip olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kanseri Tetikleyen Besinler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.