"GÖLGESİZ KELİMELER" ŞİİR DİNLETİSİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

“GÖLGESİZ KELİMELER” ŞİİR DİNLETİSİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

BENGİ PROJESİ KAPSAMINDA “GÖLGESİZ KELİMELER” ŞİİR DİNLETİSİ” GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Bandırma Ay Yıldız Anadolu Lisesinin düzenlemiş olduğu “GÖLGESİZ KELİMELER” şiir dinletisi Santral Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.
Okul öğrencilerinin hazırlamış olduğu programa İlçe çapındaki okulların müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü şube müdürleri, Bandırma İlçe Müftüsü Süleyman Küçük ve öğrenci Velileri katıldılar. Program Atatürk ve Şehitler adına saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Büyük bir ilgi ile izlenen programda okul müdürü Aysun Karadayı tarafından bir konuşma yapıldı.
Aysun Karadayı yaptığı konuşmada; “Ay Yıldız Anadolu Lisesi olarak Bengi projesi kapsamında hazırlamış olduğumuz bu güzel programa iştirak ederek bu güzelliği paylaşma fırsatını bize verdiğiniz için, hepinize şükranlarımı sunarım. Burada bu güzel atmosferi solumamızı sağlayan temel sebep öğrencilerimizin içindeki şiir sevgisi olmuştur. Okulumuzun kuruluşunda bu yana öğrencilerimizin birçok sosyal alanda istekli, özverili ve başarılı çalışmaları neticesinde onlara küçük bir fırsat verdik. Onlardan bu büyük güzelliği bizlere sunmasına vesile olmaya çalıştık. Şiir nedir? Sorusu çok eski bence şiir kültürün aynası, toplumun yansımasıdır. Bireyin kendini ifade etmesine araçtır. Duygularımızın keskin sunumudur. Coşkuların, hüznün ortak adıdır” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.