foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

GÖKÇEYAZI HALKINDAN KAFAOĞLU’NA KUTLAMA

GÖKÇEYAZI
Paylaş
 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Gökçeyazı’lı hemşehrilerini ağırladı. Gökçeyazı Mahallesi’nden 4 otobüs Büyükşehir Belediyesi’ne çıkarma yaptı, Kafaoğlu’nu kutladı. Hemşehrilerini karşısında gören Başkan Kafaoğlu duygulandı. Kafaoğlu beraber oyun oynadıkları, çobanlık yaptıkları, okula gittikleri arkadaşlarını görmekten ayrı bir mutluluk duyduğunu söyledi.

Gökçeyazı halkının alkışları arasında salona giren Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu şunları kaydetti: “Gökçeyazı’lı olmaktan gurur duyuyorum, sizleri burada görmekten mutlu oldum. Doğup-büyüdüğüm, ekmeğini yediğim, suyunu içtiğim, mahalledeki çocukluk arkadaşlarımı, okul arkadaşlarımı, çoban arkadaşlarımı, çelik-çomak oynadığım arkadaşlarımı, orak tarlalarında orak salladığım arkadaşlarımı görmenin ayrı mutluluğunu yaşıyorum. Cenabı Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Sorumluluğumuz arttı. Daha önce Altıeylül ilçe belediye başkanıydık şimdi tüm Balıkesir’den sorumluyuz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da Balıkesir’e büyük önem veriyor. Balıkesir’e hak ettiği hizmetleri yapacağız. En büyük yatırım insanların gönlünü kazanmaktır. İnsanların mutluluğu için varız. Teknik direktör maç oynanırken nasıl sahada oyuncu değiştiriyorsa, AK Parti’deki değişim süreci de böyle. Bu arada Ergamaspor’lular bunu iyi bilir. Ergamaspor’u da yakından takip ediyorum. 30 Mart 2019’daki seçimleri kazanmak için değişim gerçekleşti. AK parti kendini yeniliyor. Hedefimiz milleti kucaklamak, birlik ve beraberlik içerisinde olmak. Oy veren vermeyen herkes ile birlikte olacağız. Gökçeyazı’yı ihmal edemeyiz. Balıkesir’in her tarafına nasıl hizmet gidiyorsa Gökçeyazı Mahallemiz de hak ettiği hizmetleri bu dönem alacaktır. Hepinize teşekkür ediyorum. Bana gerçekten mutluluk ve onur verdiniz.”

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.