GMKA'nın Proje Yazman Eğitimleri Yeniden Başlıyor | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

GMKA’nın Proje Yazman Eğitimleri Yeniden Başlıyor

Paylaş
 

Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın mali destek programları için proje hazırlama eğitimleri yeniden başlıyor. Balıkesir ve Çanakkale’de 3 gün sürecek eğitimlerde katılımcılara kalkınma ajanslarının destek programlarına yönelik projelerin nasıl yazılacağı anlatılacak.

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA), Balıkesir ve Çanakkale’nin yer aldığı Güney Marmara bölgesinde projecilik kültürünün geliştirilmesi ve proje yazma kapasitesinin iyileştirilmesi için düzenlediği Proje Döngüsü Eğitimlerine yeniden başlıyor. İlk etapta 2015 yılında eğitim düzenlenmeyen 4 ilçede başlayacak eğitimler, ihtiyaç halinde tekrar tüm bölgeye yaygınlaştırılacak.

GMKA uzmanlarının vereceği eğitimler ilk olarak 14,15 ve 16 Mart tarihlerinde Balıkesir Susurluk ve Çanakkale Gelibolu,  30, 31 Mart ve 1 Nisan tarihlerinde Çanakkale Yenice ve Balıkesir Burhaniye ilçelerinde düzenlenecek. Bölgeden gelecek talebe göre eğitimler farklı zamanlarda ve merkezlerde tekrar düzenlenecek.

Herkesin katılımına açık ve ücretsiz düzenlenen eğitimlere katılmak için www.gmka.gov.tr adresinden kayıt yaptırılması gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Sur gazisi Dursunbey’e döndü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.