GENERAL BALCI ÇAMLIĞI BELEDİYEYE DEVREDİLDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kentimiz Paşakonak Mahallesi’nde bulunan General  Balcı Çamlığı’nın üst kullanım hakkı imzalanan protokol ile Bandırma Belediyesi’ne devredildi.

 

General Balcı Çamlığı’nın Belediye’ye devri nedeniyle Belediye Başkanlığında protokol imza töreni düzenlendi. Protokol, 6. Ana Jet Üs Komutanı Hv. Plt Tuğgeneral Mustafa Rüştü Çelenk ve Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza arasında yapıldı.

İmzalanan protokol ile üs kullanım haklarının 2 yıllığına belediyeye devredildiği General Balcı Çamlığı, ilçemizin en önemli spor ve gezi alanı olacak. Bu yönde yıllardır bir çok girişimde bulunan Bandırma Belediyesi, çamlığa halkımızın ücretsiz olarak yararlanabileceği tenis kortları, basketbol sahaları koşu alanları ve bisiklet parkurları gibi vatandaşlarımızın spor amacıyla kullanabilecekleri alanlar yapabilecek.

 

İmza töreni sonrasında konuşan Belediye Başkanı Dursun Mirza, “Bugün Bandırma için yıllardır beklenen bir gün. Yaklaşık 2 yıldır verilen uğraşların sonucunda, çabamızın meyvesini bugün alıyoruz. Bu projeye katkıda bulunan başta 6. Ana Jet Üs Komutanımız olmak üzere Maliye, Genelkurmay ve Hazine Müsteşarlığı’na teşekkür ediyorum. Yıllardır beklediğimiz ve  halkımızın hizmetine açmak için gün saydığımız bu alanı kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Başkan Dursun Mirza, General Balcı Çamlığı’nın Bandırmalıların spor, dinlenme ve gezi alanı olarak değerlendirileceğini ve çok amaçlı spor tesisi olarak halkın hizmetine sunulacağını belirtti.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

GENERAL BALCI ÇAMLIĞI BELEDİYEYE DEVREDİLDİ

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x