GENELKURMAY BAŞKANI ORGENERAL HULUSİ AKAR'IN GAZİANTEP,KİLİS VE KAYSERİ'DEKİ İNCELEME VE ZİYARETLERİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

GENELKURMAY BAŞKANI ORGENERAL HULUSİ AKAR’IN GAZİANTEP,KİLİS VE KAYSERİ’DEKİ İNCELEME VE ZİYARETLERİ

Paylaş
 

17 Aralık 2016 tarihinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi AKAR; Kara Kuvvetleri Komutanı ile birlikte Gaziantep ve Kilis’te inceleme ve denetlemelerine devam etmiş, müteakiben elim terör saldırısı kapsamında incelemelerde bulunmak üzere Kayseri’ye gitmiştir.

Bu kapsamda Orgeneral AKAR, öğleden önce Fırat Kalkanı Harekâtı esnasında yaralanarak Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde tedavi altına alınan personeli ziyaret ederek icra edilen harekât kapsamında göstermiş oldukları üstün cesaret ve fedakârlıktan dolayı tebrik etmiştir. Personelin sağlık durumları hakkında bilgi alan Orgeneral AKAR, personele acil şifalar dilemiştir.

Ayrıca Orgeneral AKAR, bölgede bulunan Harekât Merkezini denetlemiş, Fırat Kalkanı Harekâtı ve Terörle Mücadele Harekâtına ilişkin gelişmeler hakkında bölgede bulunan komutanlıklardan son duruma yönelik bilgi ve değerlendirmeleri almıştır.

Müteakiben Orgeneral AKAR, Fırat Kalkanı Harekatı esnasında yaralanan ve daha sonra tedavi gördüğü hastanede kurtarılamayarak şehit düşen P.Kd.Bçvş. Volkan KÜLEKÇİ için 5’inci Zırhlı Tugay Komutanlığında düzenlenen şehit uğurlama törenine iştirak etmiştir.

Orgeneral AKAR bugün sabah saatlerinde Kayseri’de meydana gelen hain ve kalleş terör saldırısı ile ilgili olarak incelemelerde bulunmak maksadıyla Kayseri’ye gitmiş, ilk olarak Kayseri Valiliği’ne bir ziyarette bulunmuştur. Valilik ziyaretini müteakip olay yerine giderek menfur saldırı hakkında yetkililerden bilgi almıştır. Orgeneral AKAR, son olarak Kayseri Havaalanında icra edilen şehit uğurlama törenine iştirak etmiştir.

Bir önceki yazımız olan Kadınlara Yönelik E-ticaret Sitesi Miss Ageless Açıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.