GENEL KURUL TOPLANDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

GENEL KURUL TOPLANDI

Paylaş
 

Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi Genel Kurulunu Topladı.

S.S Liman Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

S.S Liman Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi Olağan Genel Kurul Toplantısı, 12 Mart Pazar günü Şoförler Odası Düğün Salonu’nda yapıldı.
Genel kurul toplantısına Kooperatif Başkanı Cevdet Bülbül, Başkan Yrd. İsmail Balaban, yönetim kurulu üyeleri ve ortakları katıldı. Genel kurulun gündem maddeleri tek tek okunarak, oy birliği ile kabul edildi.
S.S. Liman Damperli Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Cevdet Bülbül, 2014 yılında göreve geldiklerinde zarar eden bir kooperatif devraldıklarını belirterek “3 yıllık görev süremizde ortalama yıllık 1 milyon TL üzerinde kar yaptırdık. 2016 yılında üyelerimizin durumları iyi olmadığından dolayı, kooperatif büyük oranda faizsiz olmak üzere üyeye 10-15 bin TL arasında kredi olanağı sağlamıştır.” dedi.
Bülbül, “Verdiğimiz kredinin toplamı 1 Milyon 15 bin TL’ dir. 2016 yılında üye sayısının fazla olduğundan dolayı satılan sıraları genel kurul kararına istinaden kooperatif satın alıp, fesih etmiştir. Fesih olan sıralara ödediğimiz paranın toplamı da 1 milyon 520 bin TL’dir” ifadelerini kullandı.

 

Bir önceki yazımız olan Kadınlara Yönelik E-ticaret Sitesi Miss Ageless Açıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.