Gençlik ve Spor Merkezi çalışmaları başlıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik ve Spor Merkezinin bilgilendirme toplantısı Barış Manço Kültür merkezinde gerçekleştirildi.

Belediyemizin Gençlik ve Spor Merkezimizin 2015 faaliyetlerinin anlatıldığı ayrıca 2016 yılının faaliyetlerinin sunulduğu yıl içinde yapılacak etkinlikler kapsamında Gençlik Ve Spor Merkezine kayıt yaptıran vatandaşlara plates, zumba, satranç, salon dansları, halk oyunları çalışmaları hakkında bilgilendirme yapan Gençlik ve Spor Merkezi eğitmenleri vatandaşların sorularını yanıtladı.
Gençlik ve Spor Merkezlerinin her kesimden ve çeşitli yaş gruplarına sosyal ve kültürel hizmetleri sağlamak olduğunu belirten Belediye Başkanı Dursun Mirza ‘Sosyal belediyecilik anlayışımızla gençliğin yaşadığı sorunların çözümüne katkıda bulunmak istiyoruz. Amacımız gençlerimizin boş zamanlarını değerlendirebilecekleri bir ortam sağlamak. Güzel şehrimin güzel insanları ve geleceğimiz olan çocuklarımız için mutlaka projelerimizi hayata geçirmeliyiz. Sanatı ve sporu, kültürel etkinlikleri önemsiyoruz. Görüyoruz ki bu salonlara sığmıyoruz. Yeni salonlara ihtiyacımız olduğunu tespit etmiş ve projelerimizi hazırlamıştık. Şimdi var olan yerlerimizi biliyorsunuz ki yaşayan, kullanılan salonlar haline getirdik. Cin Çukuru projemizde Kültü Merkezi olacak. Diğer iki projemiz olan Malta Parkı ve Livatya projelerinde yüzme havuzlarımız olacak. Her fırsatta ifade ettiğim gibi sınırlı kaynaklara ve gelirlerimizin Büyükşehir yasasıyla düşmüş olmasına rağmen kaynak oluşturarak bu projeleri yapmak istiyoruz. Bu akşam buraya gelen bu etkinliklere ilgi gösteren herkese ve belediyemizde çalışan bu etkinliklere emek veren herkese teşekkür ederim.’dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan CEVİZ FİDANI SATICILARININ HEDEFLERİ BÜYÜK başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Gençlik ve Spor Merkezi çalışmaları başlıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma